HAKKIMIZDA

Bir Hayalin Ürünü

Uzun yıllar bir hayal olarak zihnimizin derinliklerinde açığa çıkmayı bekleyen Moisso, 2018 yılında karşınıza bir ürün olarak çıktı. Ve “bir hayalin ürünü” sizin için en güzel tasarımları, sizin için en kaliteli kumaşları ve yine sizin için en özenli dokunuşları hayata geçirip sizlerle buluşturma düşüncesiyle online olarak hayatına başladı.

Tasarım, düşlemektir.

Size özel tasarımlar yaparken zamanımızın en önemli kısmını düşlemeye harcıyoruz. Bizim için size yakışan giysilerden daha önemli olan şey, içinde bir fikir olan giysilerdir. Düşünülmüşten de ötesi, “düşlenmiş” olandır. Moisso’nun kendisi gibi, tasarımları da düşlenerek gerçekleşmiştir. Biz sizin için severek üretirken, sizin de giydiklerinizi sevmenizi istedik. Her tasarımımızı önce kendimiz giyerek onu üzerimizde heyecanla taşıdık. Şimdi o heyecanı yaşama sırasının size geldiğine inanıyoruz.

KALİTE

Ürünlerimizi önemseyerek yapıyoruz, sizin için en kaliteli kumaşları ve en kaliteli baskı yöntemini kullanıyoruz.

OLUŞTURMAK

Her an her dakika ürünlerimizi daha da geliştirmenin ve güzelleştirmenin yollarını aramaktayız. Moisso’nun amacı, müşterilerinin zihninde yenilik ve tasarım yapan olarak anılmak.

SEVMEK

Bu bizim tutkumuz, o yüzden ürettiklerimizi de seviyoruz.

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın ve Enter tuşuna basın

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.