Şartlar ve Koşullar

www.moisso.com, 1980649434 vergi kimlik numarasıyla kayıtlı bir internet mağazasıdır. Ofisimiz Çanakkale / Türkiye’dedir.

Bu sitede dolaşmak ve alışveriş yapmak için bilmeniz gereken bazı şart ve koşulları size sunmak durumundayız. Bu şart ve koşullar siz müşterilerin ve Moisso’nun güvenliği için sitemizi ziyaret eden herkesin okuması gereken bir bildiridir. Bu şart ve koşulları moisso.com istediği zaman düzenleyebilir ve yeni maddeler ekleyip çıkarabilir. Bir IP üzerinden bu siteye erişim sağlayabilen herkes bu şart ve koşulları kabul etmiş sayılır. Şart ve koşullarda değişiklik yapılıp yapılmadığını öğrenmek için de bu sayfayı zaman zaman kontrol etmek ziyaretçinin ve üyelerin görevidir. Ziyaretçi ve üyelerin eylemlerinden moisso.com sorumlu değildir.

Bu sitede Türkiye Cumhuriyeti kanunlarının belirlediği kanunlara aykırı suç içerikli paylaşım yapılamaz, suç içerikli hareketlerde bulunulamaz. moisso.com ve site yöneticilerinin yazdıkları hariç hiçbir yazı ve eylemden moisso.com ve yöneticileri sorumlu değildir.

moisso.com sitede bulunan her ayrıntı ve detayı, her ürünü, her kampanyayı, her görseli ve her fiyatı istediği zaman istediği şekilde değiştirme hakkına sahiptir. Yapılan değişiklikler ve olası site içi mağduriyetlerinden moisso.com sorumlu tutulamaz.

Site ve ödeme güvenliği SSL sertifikasıyla ve bazı yazılım eklentileriyle sağlanmaktadır. Sitemizde güvenle gezinip alışveriş yapabilirsiniz. Fakat internet %100 güvenlik vaat eden bir ağ değildir. Kötü amaçlı yazılımlar, hack saldırıları, virüs saldırıları gibi muhtemel saldırılar sonucunda oluşabilecek mağduriyetten moisso.com sorumlu tutulamaz. Üyeler ve ziyaretçiler, banka işlemlerini 3d Security benzeri araçları aktifleştirerek en güvenli hale getirmekle ve kişisel bilgisayar, cep telefonu, tablet gibi araçlarını kötü amaçlı yazılımlardan korumak için antivirüs programlarını kendi inisiyatiflerinde kullanmakla yükümlüdürler.

Sitemize bilinçli olarak virüs veya kötü amaçlı ya da teknolojik olarak zararlı materyaller yayarak kötü amaçla kullanamazsınız. Sitemize, sitemizin bulunduğu sunucuya veya sitemize bağlı herhangi bir sunucu, bilgisayar veya veritabanına yetkisiz erişim sağlamaya çalışamazsınız. Bu hükmü ihlal ederseniz, 1990 tarihli Bilgisayar Suistimali Kanunu uyarınca ceza gerektiren bir suç işlemiş olursunuz. Bu tür ihlaller yetkili kanun uygulayıcı kurumlara bildirilecek ve kimliğiniz açıklanarak bu kurumlarla işbirliği yapılacaktır. Böyle bir ihmal durumunda moisso.com üyeliğinizi anında sonlandırır.

Sitemizde kullanılan bize ait içerik ve görseller telif hakkı kanunları kapsamında korunmaktadır ve bizden izinsiz kopyalanamaz, dağıtılamaz, kullanılamaz. Kampanya, reklam ve tarafımızdan düzenlenmiş tüm sistemler fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır ve kullanılması mümkün değildir. Aksi durumlarda moisso.com yasal haklarını korumak için yetkili makamlara dava açma hakkını saklı tutar.

Sitemize kayıt olan üyelerin verdiği bilgilerin doğruluğundan üyelerin kendisi sorumludur. Kayıtlı kullanıcılara ait eksik ve yanlış bilgilerden moisso.com sorumlu tutulamaz.

Bu şartlar ve koşulları kabul ederseniz üçüncü taraf bağlantılarını da kabul etmiş olursunuz. Sitemizde yer alan sitemiz dışı link ve kaynaklardan sitemiz sorumlu değildir. Bu linklere tıklayan kullanıcılar üçüncü taraf bağlantıları ve sitelerinden herhangi bir zarar gördüklerinde moisso.com sorumlu tutulamaz.

Bu siteye giriş yaptığınızda bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Bu maddelerin herhangi birini kabul etmediğinizi veya size uygun olmadığını düşünüyorsanız sitemizde bulunmamalı ve alışveriş yapmamalısınız. Moisso.com bu maddelerde istediği gibi değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Şartlar ve Koşullarla ilgili, öneri, ihlal ya da farklı durumlarla ilgili iletisim@moisso.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın ve Enter tuşuna basın

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.