Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerimizi kullanırken nelere dikkat etmeniz gerekir, nasıl yıkamanız ve nasıl ütülemeniz gerekir? Kullanım talimatları için alttaki “Ürün Kullanımı” yazısına tıklayınız.

Ürün Özellikleri ve Sipariş

Ürünleri hangi yöntemlerle temizlemeliyim?

Ürünlerimizin tümü için temizleme talimatları Ürün Kullanımı sayfasında yer almaktadır.

Ürünlerin bana olup olmayacağını nereden bilebilirim?

Ürünlerimizin açıklamalarında Beden Ölçüleri Tabloları mevcuttur. Kendi bedeninize uygun olup olmadığını ölçüm tablosundan bakarak anlayabilirsiniz. Tabloya gitmek için tıklayınız.

Bu siteden alışveriş yapmak güvenli midir?

Güvenlik önlemi olarak satın alma işlemlerinde SSL kullanıyoruz. Kredi kartı bilgileriniz saklanmamaktadır, ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim?

moisso.com’da ödemenizi bütün kredi kartlarıyla (VISA, Mastercard,American Express) veya banka havalesi yöntemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yöntemlerinin tümünün güvenliği sağlanmaktadır. Kredi kartı ile ödeme yöntemi olarak iyzico online ödeme sistemleri kullanılmaktadır.

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Evet, üye olmadan alışveriş yapabilirsin ancak fırsatlarımızdan ve indirimlerden sizi haberdar edebilmemiz için üye olmanız gerekmektedir.

İade ve Değişim

Satın aldığım ürünü değiştirebilir veya iade edebilir miyim?

%100 iade/değişim garantili Moisso ürünlerinden herhangi birini kullanılmamış ve zarar görmemiş şekilde orijinal kutusuyla 14 gün içerisinde iade edebilir ya da stoklarda bulunan herhangi bir ürün ile değişim yapabilirsiniz. Ürünün kullanılması halinde değişimi ve iadesi yapılmamaktadır.

İade ettiğim ürünün para iadesi ne zaman yapılır?

İade edilen ürün bize ulaştıktan sonra gerekli kontroller yapılır ve ürünün iadeye uygun olduğu anlaşıldıktan sonra aynı gün içinde para iadesi yapılır. Ödeme yapılan bankaya göre ücret iade süresi değişiklik gösterebilir.

Ürünü iade edeceğim zaman nasıl bir yol izlemeliyim?

Ürünü satın aldıktan sonra iade etmeye karar verirseniz sipariş sayfanızdan iade talebi açmanız gerekmektedir. İade talebiniz onaylandıktan sonra ürünü orjinal kutusuyla eksiksiz bir şekilde hazırlayıp Moisso tarafından size gönderilen kargo şirketiyle karşı ödemeli olarak iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünü hangi adrese iade edeceğim?

Moisso’nun gönderisini teslim aldığınız kargo şirketinin Çanakkale’deki herhangi bir şubesine gönderim yapabilirsiniz.

Site Kullanımı

Bilgilerim bu sitede güvende mi?

Moisso.com’un Gizlilik Politikasına göz gezdirebilirsiniz. Moisso, kayıtlı kullanıcıların bilgilerini ekteki sözleşmede belirtilen istisnai durumlar haricinde üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. Gizlilik Politikasına buradan gidebilirsiniz.

Bu sitede uymam gereken kurallar var mı?

Moisso.com, “Şartlar ve Koşullar” sözleşmesinde siteyi nasıl kullanabileceğinizi ve karşılıklı hakları açıkça belirtmiştir. Kullanıcılar, kanunen sözleşmeyi okumakla yükümlüdür. Bu sözleşme herhangi bir tarihte Moisso.com tarafından değiştirilebilir, herhangi bir maddeye ekleme veya çıkarma yapılabilir. Şartlar ve Koşulları öğrenmek için buraya tıklayın!

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın ve Enter tuşuna basın

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.